Het verzamelen van noodzakelijke informatie voorafgaand aan een keuring (keuringsresultaten, onderhoudsattesten, vroegere rapporten, enz.) is een uiterst tijdrovende taak en betekent voor veel bedrijven een aanzienlijk verlies aan efficiëntie. Ons nieuwe systeem met digitale tags geeft u een gecentraliseerde, veilige en snelle toegang tot informatie over elk toestel, eenvoudigweg door de tag (QR code of andere) te scannen. De veiligheidscultuur die u met digitale tags in uw bedrijf invoert, draagt bij tot een beter gevoel bij uw medewerkers en hogere productiviteit!
Met de DigiTags oplossing van Vinçotte kan u makkelijk zelf uw materiaal taggen en krijgt u moeiteloos toegang tot alle informatie door de QR-code te scannen. Hoe gaat het zijn werk?
Aanmaken van tags
Vinçotte helpt u om tags voor uw installaties aan te maken. U kunt het ook zelf doen. De informatie in een tag is gelinkt aan de keuringsgegevens en de status van uw installaties.

Toegang tot uw tags
Elk toestel beschikt over een tag die op zijn beurt het archief met alle betreffende gegevens bevat. Dankzij de QR-code kan elke operator op het terrein, veiligheidscoördinator of elke andere derde toegang verkrijgen tot de gegevens en de status van het toestel in kwestie.

Interactieve digitale rapporten
Uw veiligheidscoördinatoren hebben op elk moment toegang tot een dashboard met informatie over elke asset, filterbaar per type, merk, enz. en ze krijgen ook 'the bigger picture' met een overzicht van al uw assets en hun veiligheidsstatuut. Deze rapporten kunnen geëxporteerd worden en aan elke derde die dit wenst, worden bezorgd. Dat vergemakkelijkt bijvoorbeeld audits, VCA-certificeringen, enzovoort.
Met Digi-Tags verliest u nooit informatie. U verbetert er uw operationele efficiëntie mee, vergroot de veiligheid van uw medewerkers en verhoogt de efficiëntie van het onderhoud. De onbetwistbare, unieke informatie, die rechtstreeks raadpleegbaar is, betekent ook nog eens tijdwinst en is dus een kostenbesparing
DigiTags kunnen gebruikt worden in elke onderneming waar veel assets die gekeurd moeten worden aanwezig zijn zoals machines, liften, hijsbanden, enzovoort.
Ontdek meer over Digi-Tags en lees onze case studies of contacteer ons hier voor meer info of een demo!
Stel uw vraag meteen aan het gespecialiseerde team binnen uw sector. U kan ons ook telefonisch bereiken via 02/674.57.11
Op 27 november zijn we in Ridderkerk, Nederland, voor het jaarlijkse EEMUA Storage Tanks Seminar.
Meer lezen
Equans Digital is digital first, maar blijft diep geworteld in de echte operationele wereld.
Meer lezen
Wat begint als een klein mankement, kan vroeg of laat uitgroeien tot een gevaarlijke situatie
Meer lezen
In risicovolle sectoren zoals de metaalbouw, industriële reiniging en petrochemie, is het cruciaal om uw werknemers én uzelf te beschermen.
Meer lezen
Kom van 14 tot 16 oktober langs op onze stand op Logistic & Industrial Build 2025 in Antwerpen.
Meer lezen
Dit jaar wordt Concrete Day 2025 nog interessanter dankzij de FEREB Inspiration Day.
Meer lezen
Ultrasonic Testing (UT) toepassingen op Drones maken het mogelijk om tankwanden en -daken, zowel vast als drijvend, sneller en frequenter te inspecteren.
Meer lezen
Koolstofrapportage is niet langer optioneel. Het wordt een absolute noodzaak. Maar waar begin je?
Meer lezen
In de snel veranderende verpakkings- en merkindustrie van vandaag is digitaal vertrouwen niet langer een technische bijzaak. Het is een commerciële noodzaak.
Meer lezen