U bevindt zich in de sector Energy & Process Industries

Controle en risicoanalyse van bliksemafleiders

Blikseminslagen zijn niet zonder risico: toestellen of interne netwerken kunnen falen, installaties kunnen schade oplopen en er is gevaar voor wie in uw gebouwen aanwezig is. Zorg er daarom voor dat u optimaal bent beschermd. Vinçotte is expert in bliksembeveiliging. Onze specialisten voeren risicoanalyses en controles uit op het ontwerp en de installatie van bliksemafleiders zodat alle risico’s tot een minimum worden herleid.

Interesse in deze oplossing? Contacteer ons!

Contact

Om u binnenkort nog beter van dienst te kunnen zijn, voeren wij momenteel aanpassingen door aan onze contactformulieren. Hierdoor zijn deze, net als onze telefonische bereikbaarheid, tijdelijk niet beschikbaar tot en met 5 januari. Vanaf 6 januari staan onze teams opnieuw voor u klaar.

Vinçotte-nieuwsblog

Volg onze blog en blijf up-to-date!
dec.12

Onze gezamenlijke expertise op het gebied van industriële inspecties heeft de aandacht getrokken van het toonaangevende MaintWorld Magazine!

Meer lezen
nov.27

De overeenkomst vormt een kader voor toekomstige partnerschappen binnen de nucleaire industrie.

Meer lezen
nov.20

Op 27 november zijn we in Ridderkerk, Nederland, voor het jaarlijkse EEMUA Storage Tanks Seminar.

Meer lezen
nov.19

Equans Digital is digital first, maar blijft diep geworteld in de echte operationele wereld.

Meer lezen
nov.04

Wat begint als een klein mankement, kan vroeg of laat uitgroeien tot een gevaarlijke situatie

Meer lezen
okt.23

In risicovolle sectoren zoals de metaalbouw, industriële reiniging en petrochemie, is het cruciaal om uw werknemers én uzelf te beschermen.

Meer lezen
okt.10

Van 20 tot 22 oktober kan je ons vinden in de Rai te Amsterdam

Meer lezen
sep.23

Ultrasonic Testing (UT) toepassingen op Drones maken het mogelijk om tankwanden en -daken, zowel vast als drijvend, sneller en frequenter te inspecteren.

Meer lezen
sep.18

Vorige week waren we aanwezig bij het Progress Reveal evenement van Hydro Team in Leuven

Meer lezen
sep.03

Op de samenkomst werd Strategisch Actieplan van de Alliantie voor 2025-2029 voorgesteld.

Meer lezen